Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Krzymosze

Krzymosze, mazowieckie

  • 1 489 000 zł
  • 278 m²
  • 5 356,12 zł/m²

Zdjęcie

Anna Nowakowska

Skontaktuj się

Dom Krzymosze

Krzymosze, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

1 489 000 zł

278 m²

5 356,12 zł/m²

Dom Krzymosze

Zaktualizowane: 14 maja 2026

1 489 000 zł 278 m² 5 356,12 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 351 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 351 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 489 000 zł (5 356,12 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 278 m² (225,27 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 2 351 m²
  •   kształt: trapez; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Wyposażenie: dom umeblowany, zmywarka, pralka
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, oczyszczalnia przydomowa; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: tak
  • Zapotrzebowanie na energię: użytkową (EU): 76,18 kWh/m² na rok; końcową (EK): 40 kWh/m² na rok; nieodnawialną energię pierwotną (EP): 100,01 kWh/m² na rok
  •   wielkość emisji CO₂ (ECO2): 0,01 t CO₂/m² na rok
  •   udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (Uoze): 61,98 %
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: NOVO Home, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NVH-DS-1675

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesny dom parterowy 278 m² z pompą ciepła i garażem okolice Siedlec

Dom parterowy na sprzedaż pod Siedlcami przestrzeń, funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania o powierzchni 278 m². Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodnym życiu rodzinnym i codziennym komforcie użytkowania. Duża działka o powierzchni 2351 m² zapewnia prywatność, przestrzeń rekreacyjną oraz możliwość dalszego zagospodarowania. (...)